Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs Ekologiczna Choinka

Po raz drugi Nadleśnictwo Myślibórz zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Ekologiczna Choinka”. Celem akcji jest promowanie choinki naturalnej jako produktu ekologicznego, który poza estetyką i wspaniałym zapachem, tworzy świąteczną aurę. Konkurs będzie polegał na najładniejszym przybraniu żywej choinki. Istotnym będzie przyozdobienie choinki w jak najbardziej naturalny/ekologiczny sposób, ważna będzie także estetyka.

Jednakże w tym roku, choinki trzeba będzie odebrać osobiście z plantacji choinkowej w Gospodarstwie Szkółkarskim w Swobnicy. Wystarczy wysłać mail z informacją o chęci udziału w konkursie na adres: honorata.macudzinska@szczecin.lasy.gov.pl, a żywa choinka będzie na Was czekała na plantacji😊. Na maile czekamy do 2 grudnia br, a na zdjęcia przyozdobionej choinki do 9 grudnia.

Jeżeli macie swoje żywe choinki z legalnego źródła, to tez można taką choinkę przybrać w wyżej opisany sposób i weźmie ona udział w konkursie. Nie jest warunkiem udziału w konkursie odbiór choinki z naszej z plantacji. Warunkiem jest, aby była to żywa choinka 😊

Wszystkie informacje dostępne w regulaminie konkursu dostępnym na dole strony.

Materiały do pobrania