Lista aktualności Lista aktualności

#sadziMY

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do sadzenia drzew. Już po raz trzeci, w dniach 30 września br. w godz. 10:00 - 14:00 na Rynku im. Jana Pawła II w Myśliborzu oraz 1 października br. w godz. 10:00 - 14:00 przy siedzibie Nadleśnictwa Myślibórz (od ulicy Dworcowej) będzie można bezpłatnie odebrać sadzonki drzew.

W ramach akcji społecznej pod nazwą #sadziMy, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, wszyscy chętni do posadzenia swojego drzewa mogą otrzymać bezpłatne sadzonki. Akcja skierowana jest do lokalnej społeczności i ma na celu popularyzacje troski o środowisko naturalne i dobro wspólne, będąc jednocześnie formą budowania więzi społecznych, jak również zbiorowego działania na rzecz poprawy klimatu.

Akcja skierowana jest do osób prywatnych, właścicieli posesji, szkół, przedszkoli, urzędów, właścicieli firm, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, dla każdego bez wyjątku.

Mamy dla Państwa do przekazania klilka tysięcy sadzonek. Nasi pracownicy oferują swoją wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie podzielą się podczas przekazywania sadzonek.

 

Obierz i posadź otrzymane od leśników drzewko tam, gdzie będziesz mógł się nim opiekować.